O nas


Firma Polimat działa w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Zajmujemy się montażem i doradztwem przy wyborze elektrowni fotowoltaicznych. Systemy fotowoltaiczne to nic innego jak elektrownie, które przetwarzają energię słoneczna bezpośrednio w prąd elektryczny. Dzięki takiemu procesowi otrzymujemy darmowy prąd każdego dnia. Energia występuje dookoła nas, znajdziemy ją w wodzie, powietrzu, ziemi, a nawet w nas. Musimy nauczyć się czerpać z energii która otacza nas każdego dnia.

Nasza firma działa na sprawdzonych i wysokiej jakości europejskich elementach. Instalacje fotowoltaiczne mają działać przynajmniej 25 lat, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na jakość montowanych komponentów oraz na jakość montażu. Nasza firma pomaga Prosumentom w takich kwestiach jak:

  • wybranie i przeanalizowanie miejsca montażu elektrowni uwzględniając wszystkie aspekty techniczne,
  • zaprojektowaniem i stworzeniem wizualizacji elektrowni wraz z obliczeniami dotyczącymi efektywności i czasu zwrotu inwestycji,
  • wybraniem sposobu finansowania oraz pomoc we wszystkich kwestiach formalnych,
  • montażem instalacji wraz z testowaniem, uruchomieniem elektrowni oraz podłączeniem do sieci,
  • serwisowaniem i eksploatowaniem systemów fotowoltaicznych.

Nasza firma współpracuje z najlepszym firmami działającymi w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

banner-partnerzy

Agregaty energi odnawialnej

cropped-Hipar_logo_green1-e1427195302994Jeżeli jesteś zainteresowany pozyskaniem energii elektrycznej ze słońca i masz wolną przestrzeń na dachu lub też na ziemi, to z wielką przyjemnością pomożemy w przygotowaniu wszystkich etapów budowy elektrowni od początku do samego końca, włącznie z dokumentacją i załatwieniem finansowania.

Wszelkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt

Certyfikat